top of page

MÜŞTERİLER

Koton logo
Fiat logo
Beko logo
Arçelik logo
Unilever logo
Renault logo
Gülşah Kaçar

Gülşah Kaçar,
Pazarlama Müdürü -
Beko / Arcelik global

Linkedin logo

Divera'nın kurucusu Burak Babacan ile 2015 yılında ilk çalışmaya başladığımda ne bekleyeceğime dair en ufak bir fikrim yoktu. Zamanının ilerisinde görünen cesur bir iddiada bulundu. Projenin. sonunda Yapay Zeka söz verdiğini yerine getirdi. Pazar payımız arttı. Başlangıçta birlikte çalışmak bir inançtı. Birlikte 30 projeden sonra yapay zekanın gücünün kanıtlandığını söyleyebilirim.

Adnan Alagül

Adnan Alagül,
Pazarlama Teknolojileri Müdürü- OPET

Linkedin logo

2017 yılında Divera'nın kurucusu Burak Babacan ile çalıştım. Shell ve BP'yi yenerek pazar payı kazanmak istiyorduk. Son derece rekabetçi enerji endüstrisinde bu hiç de kolay bir iş değildir. Kendisinin geliştirdiği yapay zeka sisteminin yardımıyla bir ay içinde uzun vadeli bir strateji uygulamaya konuldu. Strateji geliştirme sürecini yakından denetledim ve uygulamaya yardımcı oldum

Rajan Gungiah

Rajan Gungiah
Pazarlama Direktörü - Defy Africa

Linkedin logo

Divera ile 2018 ve 2019 yıllarında iki farklı projede çalıştım. Diğer yapay zeka teknolojilerinden farklı olarak Divera, pazar payı artışına odaklanıyor. Proje sonuçları bu iddiayı kanıtladı. Divera'nın yapay zekası bize güçlü rakiplerle başa çıkmamız için yaratıcı çözümler getirdi.

Toloy Tanrıdağlı

Toloy Tanrıdağlı,
Genel Müdür -
Unilever

Linkedin logo

Divera'dan bizim için imkansızı başarmasını istedik. Proje tereddütsüz ve kendinden emin bir biçimde başladı. Proje sonunda  Divera'nın sözünü tuttuğunu ve imkansızı başardığını rahatlıkla söyleyebilirim.

testimonials
bottom of page